Szkoła Językowa WSPA

Zadbamy o Twój język - zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kursów językowych!

kurs j. angielskiego
Język angielski
kurs j. niemieckiego
Język niemiecki
kurs j. rosyjskiego
Język rosyjski
kurs j. hiszpańskiego
Język hiszpański
kurs j. francuskiego
Język francuski
kurs j. norweskiego
Język norweski

Zapraszamy również na specjalne kursy językowe!

Biznesowy język obcy

Językowe kursy biznesowe

Proces globalizacji coraz częściej wymusza na nas konieczność komunikowania się z osobami spoza terytorium kraju w sprawach biznesowych. Znajomość specyficznego biznesowego słownictwa z pewnością wyróżni Cię na tle innych a także przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski.

Przeczytaj więcej o biznesowych kursach językowych »

Język obcy dla turysty

Język obcy dla turysty

Możliwość zwiedzania obcych krajów i poznawania odmiennych kultur co raz częściej zabiera nas w odległe zakątki kuli ziemskiej. Jednakże równie często brak znajomości języka obcego utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne podróżowanie. Zapraszamy więc na kurs języka obcego przeznaczony dla osób, które podróżują. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Wyjeżdżasz? Sprawdź ofertę dla turysty »

Język angielski dla urzędnika

Język angielski dla urzędnika

Pracując w urzędzie coraz częściej napotykamy na sytuacje, w których znajomość języka obcego jest nieodzowna czy to przy obsłudze obcokrajowców czy przy goszczeniu delegacji z miast partnerskich. Kurs języka angielskiego dla urzędnika przeznaczony jest dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w urzędach oraz instytucjach, w których potrzebna jest znajomość specyficznych zwrotów w języku obcym. Dostępne języki: angielski.

Jesteś urzędnikiem? Dowiedz się więcej »

Kursy językowe dla seniorów

Kursy językowe dla seniorów

Zajęcia prowadzone są przez lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Gwarantujemy odpowiednie tempo zajęć, które umożliwia łatwiejsze zrozumienie i zapamiętanie materiału. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Sprawdź ofertę dla seniorów »

Język polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców

Jesteś studentem, który przyjechał do Polski na studia? A może pracujesz w naszym kraju i potrzebujesz lekcji języka polskiego? U nas szybko i skutecznie nauczysz się nie tylko języka polskiego, ale także poznasz kulturę i tradycję.

Dowiedz się więcej o kursie języka polskiego dla obcokrajowców »

Język angielski dla nauczycieli

Język angielski w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Język angielski w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym
Mamyświadomość jak wiele zmian zachodzi obecnie w systemie oświaty. Wynikają one z przepisów prawa, jak również z uwarunkowań ekonomicznych i społecznych. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalną ofertę kursu języka angielskiego w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Szczegóły kursu język angielski w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym »

Indywidualne kursy językowe

Indywidualne kursy językowe

Nie możesz poświęcić 4 godzin tygodniowo na naukę języka? A może nieprzewidywalność obowiązków uniemożliwiły Ci zapisanie się na kurs prowadzony w konkretnych godzinach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Sprawdź ofertę indywidualnych kursów »

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm

Zjednoczona Europa oraz postępujący proces globalizacja to dla firm ogromna szansa ale i możliwe zagrożenie. Wejście na rynki zagraniczne zawsze wiąże się z potrzebą porozumienia się z partnerami w języku obcym. Nie pozwolimy aby nieznajomość języka obcego stała się przeszkodą w rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Dowiedz się więcej o kursach językowych dla firm »

Szkoła Językowa WSPA to miejsce, które łączy skuteczne metody przekazywania wiedzy, partnerską atmosferą oraz ponad 15 letnie doświadczenie w kształceniu na najwyższym poziomie - zaufaj ekspertom!